KONST / Litografier / Färglitografi 16003301
nr 1600 3301
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Signerad, numrerad 101/380. Färglitografi, bildmått: 31x27 cm, yttermått inklusive ram: 49x42 cm
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 februari 2024
kl 19:55:40
26/2 19:46:17
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien